سواحل زیبای نیویورک

درست در بیرون شهر منهتن، شهرهای ساحلی دنج و کیلومترها بهشت شنی پدیدار می شود، یعنی لازم نیست برای اینکه حمام آفتاب بگیرید راه دوری را بروید. در اینجا ۴ تا از سواحل زیبای نیویورک را به شما معرفی می کنیم. با سیر و گشت همراه باشید.

سواحل زیبای نیویورک

پارک ایالتی Robert moses

این پارک تکه ای از یک جواهر پنهان است، این ساحل ۵ مایلی، نقطه ی نهایی برای رسیدن به آرامش و سکوت است. برخلاف ساحل مجاورش (ساحل جونز)، ساحل Robert moses محدودیت هایی برای سر و صدا دارد بطوری که واقعا می توانید صدای برخورد موج هایی که به صخره می خورند را بشنوید. اگر حس و حال راه رفتن دارید به سمت منطقه ی ۵ بروید، جایی که می توانید برج فانوس دریایی جزیره آتش را ببینید یا حتی از آن بالا بروید، وقتی به بالای این برج بروید می توانید منظره هایی تماشایی ببینید.

جزیره ی ساحلی مخروطی Coney island beach

جزیره ساحلی خیره کنند Coney، شاید لزوما دست نخورده ترین ساحل شنی و آبی نباشد، اما فعالیت ها و امکانات این ساحل غیرقابل انکار است. این ساحل ۳ مایل ساحل دارد اما جاذبه ی واقعی این ساحل پارک لونا (luna park) است، پارک تفریحی معروف بروکلین، جایی که می توانید با سوار شدن بر چرخ و فلک درست به بالاترین نقطه بروید و از چشم یک پرنده منظره را تماشاکنید.

می توانید روزتان را با یک هات داگ nathan و قدم زدن به سمت پایین ساحل تمام کنید مثل کاری که نسل های قبلی انجام می دادند. نشان دادن همه ی جاذبه های جزیره ی مخروطی (coney island) ممکن نیست.

پارک ساحلی جیکوب ریس

پارک ساحلی جیکوب ریس معروف به پارک مردم  که در آغوش صخره ها جا گرفته محبوبیت زیادی را توسط مردمی که برای حمام آفتاب از خارج از queen’s fast می آیند کسب کرده است. این محبوبیت شاید به خاطر بازارهای پارک ساحلی ریس، گردهمائی فروشندگان غذا و اجرای زنده ی موسیقی در کنار ساحل اقیانوس، یا شاید به خاطر نزدیک بودن به خانه ی بسیاری از ساکنین شهر باشد.

هیچ شکی در مورد زیبایی این ساحل وجود ندارد. روزتان را با غوطه ور شدن در خورشید بگذرانید و تا غروب آفتاب را ندیده اید از آنجا نروید، چرا که منظره های  این ساحل چیزی از تماشایی بودن کم ندارند.

ساحل طولانی

در یک کلام باید بگوییم که شما نمی توانید از long island  (جزیره ی طولانی) دیدن کنید و به ساحل long beach سفری نداشته باشید. این ساحل به عنوان یکی از تمیزترین سواحل ایالات متحده معرفی شده است. long beach بعد از طوفان شن سال ۲۰۱۳ بازسازی شده و در حال حاضر تقریبا بی نظیر است. با ۲ مایل تفریحگاه ساحلی برای پیاده روی یا دوچرخه سواری فوق العاده است همچنین به عنوان یکی از بهترین مکان های موج سواری در نیویورک شناخته می شود. long beach  همه چیز تمام به نظر می رسد.

کنسرت های تابستانی، بازارهای آخر هفته کشاورزان و این نکته ی مهم که ایستگاه راه آهن long island (جزیره ی طولانی) شما را چند قدم پایین تر از شن های ساحل پیاده می کند که بسیار شگفت انگیز هستند. حالا میتوانید بفهمید چرا شهر آرام long beach  ساحل اصلی تفریحی نیویورکی هاست.

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: travelandleisure.com

نوشته شده در ۱۰ مهر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ