زیباترین شهرهای جهان

آیا در حال حاضر به دنبال یک مقصد برای یک سفر به یاد ماندنی هستید؟ برای انتخاب شهر مقصد دچار سردرگمی شده‌اید؟ نظرتان درباره‌ی سفر به یکی از زیباترین شهرهای دنیا چیست؟ اگر به دنبال شهری هستید که جاذبه‌های آن نفستان را بگیرد و چشمانتان را نوازش دهد، پیشنهاد ما این است یکی از شهرهایی که در ادامه معرفی می‌کنیم را انتخاب کنید. این شهرها ترکیبی از معماری خارق العاده و طبیعتی زیبا هستند که همگی باهم در یک هارمونی بی‌نظیر قرار گرفته‌اند. با سیر و گشت همراه شوید تا زیباترین شهرهای جهان را بشناسید.

شهر ونیز

قریب به اتفاق افراد حرفه ای در سفر یعنی افرادی که به نقاط مختلف جهان سفر کرده اند سوال کنید، زیباترین شهر جهان را ونیز معرفی می کنند. تمام ساختمان های شهر ونیز سمبلی از معماری و هنر است. خیابان های پر از آب ونیز زیبایی دوچندانی را بدان می بخشند.

ونیز زیباترین شهر

ونیز، شهری استثنایی در جهان است که زمان ورود برای اولین بار به شهر شما را کاملا متحیر می کند و احساس می کنید در فیلم های تخیلی قدیمی هستید.

شهر پاریس

رودخانه‌ سن و پل‌های ساخته شده بر روی آن، همچنین بلوارهای اصلی، میدان ها و ساختمان‌های بی‌نظیر، خیابان‌های چشم نواز در منطقه‌ زیبا مون مارتر، در کنار هم جمع شده اند تا شهر پاریس را به یکی از زیباترین شهرهای دنیا تبدیل کنند.

زیباترین شهرجهان پاریس

اگر در تمام پایتخت های جهان بگردید حتما یک نسخه کپی برداری شده از یک قسمت پاریس در آن پیدا می کنید. حتما رستوران ها و کافه های پاریس را هم مدنظر قرار دهید.

شهر پراگ

اگر علاقمند به آثار تاریخی می باشد حتما به شهر پراگ سفر کنید. شهر پراگ به دلیل تعداد بالای مکان های گردشگری به شهر هزار مناره نیز معروف است.

زیباترین شهر جهان پراگ

اتمسفر موجود در خیابان ها و کوچه‌های این شهر عجیب بوده و حسی سرشار از زیبایی را منتقل می‌کنند. کمتر شهری در دنیا پیدا می شود که تمامی این عناصر را یک جا در خود جای داده باشد.

شهر لیسبون

تپه‌های زیبایی که در مسیری چشم نواز به رودخانه‌ی Tagus ختم میشوند، لیسبون را به یکی از خوش منظره ترین شهرهای جهان تبدیل کرده‌اند. مناظری غیر منتظره که با چرخش در خیابان‌ها در مقابل شما ظاهر میشوند و تراس‌های مهندسی شده که در بالای هر تپه ساخته شده‌اند تا مردم بتوانند نهایت لذت را از تصاویری که مقابل آنها قرار دارد ببرند.

زیباترین شهر

این شهر سرشار از جزئیات و زیبایی‌های خاص میباشد. طراحی سنگفرش ها، کاشی کاری‌ها و ساختمان‌هایی که رنگهای آنها از جنس پاستل است، تمامی این عناصر در کنار یکدیگر اتمسفری بی‌نظیر به شهر بخشیده‌اند که در بسیاری از شهرهای دنیا فراموش شده است.

شهر ریو دو ژانیرو

بسیاری هستند که می‌گویند خدا جهان را در ۶ روز خلق کرده و روز هفتم را کاملا به خلق شهر ریو اختصاص داده!

زیباترین شهر

البته اگر شما هم این شهر را از نزدیک ببینید شاید به این موضوع ایمان بیاورید. شهر ریو دو ژانیرو دارای عناصر طبیعی فوق العاده‌ای بوده که این شهر را به زیباترین شهر طبیعی دنیا تبدیل کرده است. این شهر نیازی به ساختمان‌ها و معماری‌های پیچیده ندارد و تنها کافیست تا بالای کوه Sugarloaf یا در کنار مجسمه‌ی Corcovado بایستید تا شاهد شگفت انگیزترین و زیباترین مناظر جهان باشید. ترکیب رنگ سبز طبیعت و آبی اقیانوس و شن و ماسه‌های ساحل، تصاویری را خلق می‌کنند که شما را وادار می‌کند تا به گفته‌ی ساکنین این شهر ایمان بیاورید که می‌گویند « ریو دو ژانیرو شهر شگفتی‌هاست.

نوشته شده در ۱۵ تیر ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ