بهترین جزایر کانادا

زیبایی بسیار، مردم مهمان نواز و چشم انداز های دیدنی؛ این ها فقط بعضی از دلایلی هستند که هنوز جزایر کانادا توریست های خاص خودش را جذب می کند. اما شاید قویترین جاذبه ی آن این است که به نظر می رسد دنیای مدرن هیچ تاثیری بر روی آن ها نداشته است. هر سال، بازدید کنندگانِ سال قبل باز می گردند تا به همان کلبه های ظریف و ساده ی ماهیگیری خیره شوند. با سیر و گشت همراه شوید تا با بهترین جزایر کانادا آشنا شوید تا در زمان سفر به این کشور زیبا از آن نهایت لذت را ببرید.

بهترین جزایر کانادا

غار نووا اسکوتیا در جزیره برتون (Breton) با تاریخچه ی بومی و مردم مهمان نواز یکی دیگر از مناظر محبوب جهان است. غار برتون محل جاده ی معروف کابوت (Cabot trail) است، جاده ای ۱۸۵ مایلی که از میان زمین های مرتفع پارک بین المللی موازی خط ساحلی می گذرد و به سمت دره ی رودخانه ی مارگاری می رود. منتظر ماندن در یکی از قایق های گردشگری برای دیدن نهنگ ها ارزش زیادی دارد. بازدید از موزه ها هم می تواند تجربه ی فوق العاده ای باشد.

قصد پرواز به سمت شمال را دارید؟

اگر آماده اید، به جای لباس شنا، چادر مسافرتی خود را جمع و جور کنید و خودتان را برای گردش و ماجراجویی در دل طبیعت آماده کنید.

جزیره ونکوور – بریتیش کلمبیا

ونکوور

جزیره ی خلیج (gulf)

بهترین جزایر کانادا

غار برتون – نووا اسکوتیا

غار برتون

این جزیره به خاطر رستوران های خارق العاده، مغازه ها، گالری ها، هتل ها و همچنین تاریخ و عظمت و شکوه طبیعی اش محبوب است.

پیاده روی رویایی در ساحل، در حالی که گویی نهنگ ها به دیدن شما می آیند. از شهر پیشرفته و تاریخی ویکتوریا تا حس خستگی از تمام این ها و زدن به دل طبیعت می تواند تجربه ی یک تحول ساده باشد.

 

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: travelandleisure.com

نوشته شده در ۱۸ مهر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ