راهنمای سفر به بارسلونا

در دنیا آیا شهری می تواند کامل تر از بارسلونا پیدا کرد؟ بین المللی بودنش، زندگی آرام، معماری مهیج، غذای فوق العاده و آب و هوای بی نظیر. بارسلونا شهری است که همه چیز را یک جا دارد. شهری شسته و رفته و ساحلی که همه آن را به عنوان همتای مادرید می شناسند. برای سواحل مجلل و شب زنده داری های عجیب و غریب، به خاطر بهترین غذاهای دریایی که در سراسر اروپا رقیب ندارند، از بارسلونا دیدن کنید. با سیر و گشت همراه شوید با راهنمای سفر به بارسلونا

راهنمای سفر به بارسلونا

خیابان های بارسلونا پوشیده از معماری خیره کننده از کلیساهای گوتیکبه، ساختمانهای سورئالی آنتونیگاد و همچنین مکان های مدرن، مانند بازار مارمغنوناست. همچنین یکی از محبوبترین تیم های فوتبال اسپانیا در این شهر است.

بارسلونا آب و هوای معتدل مدیترانه ای دارد و به ندرت بسیار گرم یا بسیار سرد می شود. بهترین زمان برای سفر به بارسلونا تابستان است، چرا که خورشید درخشان بوده و سواحل در اوج هستند و کنسرت ها و برنامه ها در فضای باز اجرا می شوند. بهار و پاییز هم زمان مناسبی است، هوا معتدل و بادها کمتر می وزند. به این نکته توجه کنید که در طول زمستان دما بسیار کاهش می یابد. بنابراین مراقب بالا رفتن هزینه های خود باشید. برای تجربه ی حس آرامشی بی نظیر فصل هایی که محبوبیت چندانی ندارند می توانند مناسب تر باشند.

 

بهترین زمان سفر به بارسلونا

بهترین زمان برای سفر به بارسلونا اوایل تابستان (می-ژوئن) و در پاییز (سپتامبر-اکتبر) است، زمانی که می توایند هوایی دلچسب و مطبوع را تجربه کنید.

حمل و نقل بارسلونا

بارسلونا دارای شبکه ی عالی حمل و نقل عمومی است، می توانید یک بلیط را از هر دستگاه بلیط فروشی بخرید و تا ده سفر تک سفره یازده دلاری را طی کنید. به همین ترتیب اگر شما بلیط های تک نفره بخرید، قیمت آنها ۲٫۳۰ دلار خواهد بود و سفر کردن در تمام متروها، قطارها و واگنهای برقی که تو حمل و نقل شهری بارسلونا وجود دارند، معتبر هستند. در بارسلونا تاکسی ها هم ارزان بوده و بدون هیچ زحمتی و به آسانی پیدا می شوند.

 

آب و هوای بارسلونا

آگوست با میانگین دمای بالای ۷۴ درجه فارنهایت برابر با ۲۴ درجه سانتیگراد گرمترین ماه سال است و ژانویه با میانگین دمای بالای ۴۹ درجه فارنهایت برابر با ۱۰ درجه سانتیگراد، سردترین ماها می باشد.

 

دانستنی های قبل از سفر

زمان صرف غذا در اسپانیا می تواند گیج کننده باشد، معمولا رستوران ها از ساعت ۱:۳۰ دقیقه تا ۴ بعدازظهر برای نهار و ۸ تا ۱۱ بعدازظهر برای شام باز می شوند. بسیاری از فروشگاه ها برای زمان نهار و خواب نیمروزی فروشگاه را تعطیل می کنند. مانند یکشنبه ها و تعطیلات عمومی بسیاری از مشاغل تمام ماه آگوست تعطیل هستند.

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: travelandleisure.com

نوشته شده در ۱۹ مهر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع راهنمای سفر
تبلیغات چپ