سفر ارزان به ونکوور

کلان شهر غربی کانادا، ونکوور را می توان یکی از گران ترین شهرهای اقامتی کانادا نامید. اما اگر مسافر ونکوور هستید و می خواهید اقتصادی تر عمل کنید، کمربندهای خود را محکم ببندید؛ زیرا می خواهیم روش هایی برای پس انداز پول ها یتان به شما پیشنهاد دهیم؛ خیال تان راحت باشد هنوز وقت بسیار زیادی دارید. با سیر و گشت همراه باشید با سفر ارزان به ونکوور

سفر ارزان به ونکوور

طبیعت اغواگر

برای رفتن به جنگل و اقیانوس و پارک مجلل Stanley نیازی به پرداخت هیچ پولی ندارید. دلیل اصلی این که طبیعت به صورت رایگان در اختیار ما قرار گرفته این است که این منطقه ی انبوه گیاهی و جانوری را بیشتر بشناسیم. جدا از این بحث ها، راهنماهای پارک هم به راحتی و با پرداخت پول بسیار کمی، برای شناخت بهتر حیات وحش به شما کمک می کنند و اغلب راکون های ماهیخوار آن منطقه را به مسافران نشان می دهند.

طبیعت ونکوور

تاریخچه رایگان

خانه ی مارپل کولبورن در سال ۱۹۱۲ به عنوان خانه ای کوچک و خانوادگی ساخته شده است. این خانه در اوایل سال ۱۹۹۰ از دست توپ و تانک های تخریب گر در امان ماند و اکنون به عنوان یک خانه ی موزه ای بسیار مهیج از آن محافظت می شود. بعلاوه از اسباب و وسایل بسیار قدیمی خانه، مانند گنجه ی زیرپله ای آن و دیگر چیزهای خاطره انگیز و با ارزشش نگهداری شده است. وقتی شخصی بخواهد از خانه دیدن کند، درهای آن را باز می کنند. اما برای اطمینان بیشتر ابتدا ایمیلی بفرستید و وضعیت آن را چک کنید.

اگر واقعا به دیدن آثار قدیمی علاقه دارید، حتما به نمایشگاه ماشین های یالتون ۳۷۴ سری بزنید؛ این نمایشگاه بسیار جالب و وصف ناپذیر است و لوکوموتیوهای بخاری غول آسایی که در سال ۱۸۸۷ مسافران را از همه ی قاره ها به ونکوور می آوردند را به نمایش می گذارد. به تصاویر قدیمی روی دیوار نمایشگاه هم دقت کنید؛ قول می دهم که علاقمندان و مشتاقانی که در مورد داستان هایشان پرس و جو می کنند را مجذوب می کند.

تاریخچه ونکوور

هنرهای رایگان

ونکوور با چشم انداز ها و هنرِ عمومی عکاسی بسیار خیره کننده تر به نظر می رسد؛ حتما دسته ی مرغابی های ساحلی و تصاویر مشهوری که از آن وجود دارد را دیده اید. اما گالری های رایگان آن، از دانشگاه های مربوط به پیش از میلاد که اخیرا به آن ها توجه زیادی شده و گالری هلن بلکین، تا گالری های پندالوم در مرکز شهر که همیشه محتوایشان در حال تغییر است، برای گشت و گذار بسیار جالب و دیدنی هستند.

هنر کانادا

فعالیت های رایگان

همه می توانند به صورت رایگان در عصر جمعه های تابستانی در میدان رابسون قدم بزنند و موسیقی سالسا گوش بدهند. اگر هنوز هم انرژی تان بیشتر از پول تان است و پس از آن خسته نمی شوید، به شمال ونکوور بروید و سینه ی کوبیده ی گوساله میل کنید. ۲٫۹ کیلومتر که از پارک اصلی بالاتر بروید به کوه های گراوس که به عنوان یکی از مناطق جذاب گردشگری مشهور هستند، می رسید. از کوه های گراوس که بالا بروید و به قله برسید تله کابین های آن را مشاهده می کنید و وقتی که سوار تله کابین شوید می توانید به صورت رایگان از طبیعت و حیات وحش اطراف لذت ببرید. فقط با پرداخت ۱۰ دلار کانادایی می توانید یک واگن مخصوص، کرایه کرده و از کوه پایین بیایید.

برای اینکه در فعالیت تان کمتر عرق کنید، می توانید به نکاتی که تورهای پیاده روی ونکوور می گویند عمل کنید. همچنین می توانید از تندروهای محلی استفاده کنید و یا تاکسی های سفری رایگان که توسط محلی هایی که بسیار در کارشان متخصص هستند و در همه جا پارک شده اند استفاده کنید. علاقه ی زیادی به رسانه ها دارید؟ استودیوی تلویزیون مرکزی CBC و رادیو، همواره با بلیط های افتخاری و رایگان میزبان تور های مسافرتی هستند.

فعالیت های رایگان

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: lonelyplanet.com

نوشته شده در ۲۴ مهر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع راهنمای سفر
تبلیغات چپ