آشنایی با جاذبه های گردشگری فلورانس

در این مقاله می خواهیم سفری به فلورانس ایتالیا داشته باشیم. در این شهر آثار هنری و جاذبه های حیرت آوری وجود دارد. فلورانس برای کسانی که می خواهند سفر کم هزینه ای نیز داشته باشد مناسب است چون از شهرهای دیگر ایتالیا ارزان تر می باشد. در ادامه می خواهیم جاذبه های گردشگری فلورانس را به شما معرفی کنیم. با سیر و گشت همراه باشید.

جاذبه های گردشگری فلورانس

فلورانس ایتالیا

آنچه در این راهنمای سفر به فلورانس پیدا خواهید کرد:
۱) میزان بودجه لازم برای دیدن فلورانس
۲) مدت زمان لازم برای بازدید فلورانس
۳) چیزهای خوب و بد درباره فلورانس
۴) فلورانس باید دیدنی و جذاب باشد
۵) غذاهای ارزان و نوشیدنی
۶) بهترین خوابگاه های فلورانس
۷) شب زنده داری فلورانس
۸) منابع بیشتر برای کمک به برنامه ریزی بازدید ارزان شما
۹) حمل و نقل عمومی
۱۰) و بیشتر

جاذبه های گردشگری فلورانس

مقدار بودجه لازم برای دیدن فلورانس

فلورانس از نظر قیمت شهری متوسط استانداردهای اروپایی است، به همین دلیل ارزان نیست، اما گران هم نیست. ما توصیه می کنیم بودجه بندی ۴۵-۶۵ یورویی در روز برای شما کافی باشد اگر شما در بودجه محدود است – شما به راحتی می توانید بیشتر یا کمتر مصرف کنید، اما این دامنه خوبی برای برنامه ریزی اهداف است. شما می توانید راهنمای قیمت روزانه فلورانس را برای جزئیات بیشتر با کل هزینه مشاهده کنید.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

 

مدت زمان لازم برای بازدید از فلورانس: ۳-۴ روز

جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا، سزاوار ماندن حداقل سه یا چهار روز است، اما اگر بخواهید، می توانید روزهای بیشتری را اضافه کنید. همچنین، اگر شما قصد دارید در برخی از شهرهای دیگر تپه ای که در سراسر حومه توسکا قرار دارند، برنامه ریزی کنید، باید چند روز اضافه کنید.
با این حال، اگر شما عجله دارید، می توانید مشهورترین دیدنی های فلورانس ایتالیا را در دو روز ببینید.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

زمان بازدید از فلورانس ایتالیا

فلورانس به نظر می رسد که همیشه شلوغ است، بنابراین شما قادر نخواهد بود به طور کامل همه مکان های گردشگری را ببینید. اکثر مردم بر این باورند که بهار (می تا مارس) و پاییز (سپتامبر تا اواسط نوامبر) بهترین زمان برای بازدید از فلورانس در زمانی که درجه حرارت کاهش میابد (اواسط ۶۰ s -70 s)، و گروه های توریستی کمی هستند مناسب تر است. تابستان درجه حرارت گرم (۸۵ درجه به طورمتوسط) است و تعداد زیادی بازدید کننده وجود دارد. زمستان کمتر شلوغ است اما آب و هوا حداقل ایده آل است.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

چیزهای خوب و نه چندان خوب درباره فلورانس: یک مرور سریع

فلورانس چیزهای فوق العاده بسیاری برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد اما همچنین دارای چند جنبه منفی است که قبل از بازدید باید بدانید.
معماری نمادین و مجسمه ها: احساس شهر می گوید که شما درون یک موزه راه می روید.
هنر و موزه های فلورانس: با هنر و موزه رنسانس پر شده است، بنابراین شما حتما از شاهکارها دیدن کنید.
ژلاتو آیا نیاز است بیشتر بگویم؟
غذای خوب: غذای عالی زیادی در فلورانس وجود دارد، اما شما باید آن را بیابید زیرا رستوران های زیادی برای گردشگران وجود دارد که معمولا کیفیت پایین را با قیمت های بالا ارائه می دهند.
گردشگران در همه جا: فلورانس همان تعداد بازدید کنندگان که به رم می روند دارد، اما کمی کمتر است. این به این معنی است که شما باید خیابان های شلوغ، کمبود محل اقامت و خطوط طولانی برای همه چیز را تحمل کنید (سعی کنید هر زمان میخواهید رزرو کنید).
جیب بر ها: فلورانس یکی دیگر از شهرهای اروپایی است که مشکلاتی نظیر جیب بر ها دارد و به همین ترتیب مراقب وسایل خود باشید.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

فلورانس باید دیدنی و جذاب باشد

اول از همه، ما توصیه می کنیم Firenze Card بخرید چون به شما امکان بازدید از بسیاری از جاذبه های عمده را می دهد، اما مهمتر از همه این که به شما اجازه می دهد در طول صف منتظر نمانید (و به راحتی می توانید ۳-۴ ساعته برسید).

جاذبه های گردشگری فلورانس

Il Duomo di Firenze

اولین بازدید در فلورانس به معنای واقعی کلمه غیر قابل تحمل است. Il Duomo di Firenze (همچنین سانتا ماریا دل فیوره نامیده می شود). بالیلیکا و گنبد آن تقریبا از هر قسمت از شهر قابل مشاهده است. زیبایی بیرونی یک تجربه تحسین برانگیز است. من حتی نمی خواهم سعی در توضیح زیبایی آن داشته باشم، بنابراین باید خودتان را ببینید. داخل کلیسا نسبت به بیرون آن کوچک تر است. این مکان برای مشاهده رایگان است اما انتظار می رود صف طولانی باشد.
برای دیدن مناظر نفس گیر شهر و تجربه واقعی در نزدیکی ۵۰۰ قدمی در بالای گنبد است. این متاسفانه رایگان نیست. شما می توانید گذرنامه OPA را با ۱۵ یورو خریداری کنید که به تمام ۵ بنای ماندگار در پایتخت دوئومه (گنبد، برج ناقوس، کلیسای غربی، کلیسای زیر کلیسای جامع و موزه اپرا دل دومیو) دسترسی پیدا می کند.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

 

گالری اوفیتزی

گالری اوفیتزی بهترین موزه برای نقاشی های ایتالیایی موجود است. حتی افرادی که به هنر ایتالیایی علاقه مند نیستند این موزه را دوست دارند. با این حال، گالری اوفیتزی در دستور کار هر کس است، بنابراین خطوط ۲-۵ ساعت بسیار رایج است. شما می توانید بلیط اینترنتی رزرو کنید یا از موزه برای رزرو بلیط خود بپرسید (آنها انگلیسی صحبت می کنند) … شما ابله هستید اگر از پیش آن را رزرو نکنید.

گالری اوفیتزی

 

 

موزه Bargello

Bargello یکی دیگر از موزه مجسمه سازی بسیار عالی با آثار دوناتلو، دلا رابیا، سلینی، جیمبولانا و میکل آنژ است. شما می توانید بلیط خود را اینترنتی رزرو کنید، اما صف ها تقریبا به اندازه موزه های دیگر نیست.

موزه Bargello

 

 

گالری Accademia

Galleria dell’Accademia (گالری Accademia) گالری مشهور مجسمه سازی در فلورانس است و مشهورترین مجسمه های آن توسط میکل آنژ ساخته شده است. مهمترین آن مجسمه دیوید است که از دیدنی های فلورانس ایتالیا می باشد، (مجسمه های دیوید بسیاری در فلورانس وجود دارد اما این واقعی است). این را نباید دست داد. باز هم رزرو بلیط آنلاین در الویت است.

گالری Accademia

 

 

موزه های بیشتر

میخواهید هنر بیشتری ببینید؟ موزه سن مارکو (صومعه دومینیکن باستانی که بزرگترین مجموعه کارهای فارا آنجلیک را دارد)، موزه علوم گالیله (مجموعه ای از آثار هنری قرن ۱۵/۱۶، ابزار علمی و موارد دیگر جالب) و کاخ پیتی ( کاخ قرن ۱۵ + باغ Botoli که اکنون مجموعه قابل توجهی از آثار ایتالیایی را در اختیار دارد) را ببینید. Basilica di Santa Croce (در واقع موزه نیست، اما در آن مقبره های میکل آنژ و گالیله قرار دارد. این همچنین دارای نقاشی های قابل توجه است).

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

یک سرگرمی داشته باشید

فلورانس بدون شک یک شهر زیبا است و دیدنی های فلورانس ایتالیا و جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا کم نیست، به طوری که یک مکان عالی برای سرگرم بودن در اطراف است. ما تعدادی از مکان های مورد علاقه را که برای گذراندن وقت لازم دارید را ذکر کرده اید.
میدان مرکز خرید میکل آنژ: این میدان جذاب در شهر فلورانس برخی از بهترین مناظر آن را ارائه می دهد. بنابراین باید بازدید کنید (فقط خرید سوغات کم کیفیت را از دست فروشان نادیده بگیرید).
میدان مرکز خرید سینوریا: این میدان با بهترین مجسمه ها و همچنین یک موزه فضای باز رایگان به نام لگویا دئی لانزی پر شده است.
باغ هایBoboli: هنگامی که به سمت کاخ پیتی میروید مطمئن شوید که در باغهای Boboli چشمگیر و بسیار وسیع توقف می کنید.
Ponte Vecchio: این پل سنگی از قرون وسطی یک نقطه عطف برای بازدیدکنندگان است. مغازه های متعدد در این پل مشهورساخته شده است.
رودخانه آرنو: گذراندن چندین ساعت پیاده در امتداد رودخانه زیبا است. ما پیشنهاد می کنیم اولین بستنی ایتالیایی را بگیرید.
هنرمندان خیابانی: فلورانس پر از بازیگران خیابانی است، به طوری که کاملا رایگان اجرا میکنند در هر جایی که شما بروید (فقط مراقب جیب بر ها باشید).
بازار سن لورنزو و ایل مرککو مرکزی، بازار سن لورنزو انواع سوغاتی، کالاهای چرمی، روسری، لباس و غیره را به فروش می رساند. از چانه زنی نترسید. در نزدیکی مرکز Il Mercato است که یک بازار غذای عالی است (غذا، گوشت، پنیر، شراب، محصولات، غذای آماده و تقریبا هر چیز دیگری که دوست دارید وجود دارد).
گالری del Mercato Nuovo: این بازار در قرن شانزدهم به عنوان یک بازار برای کالاهای خوب ساخته شده است. در حال حاضر این یک منطقه محبوب برای گردشگران به دلیل بسیاری از سوغاتی ها است.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

یک تور (پیاده روی رایگان) بگیرید

من آن را یک میلیون بار گفته ام … اما من عاشق راه رفتن / و دوچرخه سواری هستم. آنها به سادگی یک راه عالی برای کشف و یادگیری بیشتر در مورد بازدید از شهر برای شما است. تور رایگان فلورانس تنها تور پیاده روی رایگان است که من در فلورانس یافتم اما تعداد انگشت شماری از تورهای با هزینه وجود دارد. بالاترین نرخ تورهای پیاده روی عبارتند از: تور پیاده روی فلورانس، تور سنتی فلورانس، و تور قدم زدن از ایتالیا. با تورها همراه شوید و از جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

در فلورانس نوشیدنی ارزان بنوشید

فلورانس دارای رستوران های شگفت انگیز زیادی است و برخی از بهترین غذاها را در ایتالیا در فلورانس و منطقه توسکانی پیدا خواهید کرد. با این حال، از آنجایی که فلورانس بسیاری از بازدید کنندگان را جذب می کند، دارای رستوران های با قیمت بالا و کم کیفیت است. ما توصیه می کنیم در چند مقاله و وبلاگ غذا فلورانس را بررسی کنید زیرا آنها چشم انداز بالایی برای غذا قرار دارند.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

ژلاتو

شما به سادگی نمی توانید فلورانس را بدون خوردن ژلاتو ببینید. مخصوصا از آنجا که فلورانس محل تولد این دسر شگفت انگیز است. شما به معنای واقعی کلمه آن را در همه جا پیدا می کنید. به این معنی که یک تن از ژلاتو در آنجا وجود دارد. این یک منطقه است که در آن شما می خواهید تکالیف خود را انجام دهید، زیرا راحت میتوان آنجا هر چیز بلاستفاده ای را تهیه کرد. خوشبختانه، در وبلاگ فلورانسی مبتنی بر طعم شگفت انگیز یک مقاله طولانی در مورد مکان های مناسب برای صرف ژلاتو نوشته شده است. شرکت تور پیاده روی ایتالیایی همچنین یک راهنمای عالی را در مورد ژلانو مورد علاقه خود در فلورانس نوشته است.

آپیریتو

آپیریتو اساسا نسخه ایتالیایی ساعت شادی است و از ساعت ۷ تا ۹ بعد از ظهر اجرا می شود. میتوان از رستوران های بسیاری به راحتی خرید کرد و یا الکل بیشتر در میان وعده ها همراه با غذا به صورت رایگان (گوشت، پنیر، مرکبات، و غیره) در اختیار شما قرار دهند. سعی کنید از میکده های مختلف دیدن کنید زیرا در آنجا میان وعده های مختلف تهیه می شود.

قهوه

ایتالیا قطب قهوه است. به کافه ی راحت و دنجی که در آنجا وجود دارد با بهترین قیمت دست میابید. به هر حال، قهوه استاندارد (Caffè) در ایتالیا اسپرسو است. اگر چیز دیگری میخواهید (کاپوچینو، لاته ماکیاتو ، کافه ماکیاتو ، و غیره)، باید به طور خاص از آنها بخواهید.

بازار مواد غذایی

مرکز Mercado جای خوبی برای گرفتن غذای سریع، خوشمزه و ارزان است.
مشهورترین بازار در فلورانس، Il Mercato مرکزی است. این بازار غذای داخلی عالی را در فضای باز پیاده رو با شادی ارائه می دهد. در طبقه بالا یک دسته از گزینه های غذای عالی تهیه شده است (پیتزا رستوران فوق العاده خوب است و پیتزا فقط ۸ یورو هزینه دارد). طبقه پایین یک بازار سنتی با گوشت با کیفیت بالا، پنیر، شراب و محصولات تازه و غذاهای آماده است.
برای یک بازار با درجه پایین تر، Mercato Sant’Ambrogio را ببینید.

جاذبه های گردشگری فلورانس
شب زنده داری در فلورانس

صادقانه، فلورانس جای مناسبی برای رفتن به کلوپ شبانه نیست. این شهر بسیار بیشتر از آن است که آن را با بی توجهی پشت سر بگذارید پس بهتر است در یک کافه در پیاده رو، از یک بطری شراب و تماشای جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

 

بهترین خوابگاه های فلورانس

در حال حاضر در فلورانس به ایر بی ان بی ارتقا یافته ایم … بهترین مناظر شهر و دیدنی های فلورانس ایتالیا را ببینید!
شما باید مبلغ ۲۵ تا ۳۵ یورو در هر شب برای یک خوابگاه مناسب پرداخت کنی. گرچه بسیاری از خوابگاهها قیمتشان را در آخر هفته افزایش می دهند. به یاد داشته باشید، این قیمت ها برای یک تخت در اتاق خوابگاه عمومی است. اگر انتظار یک اتاق خصوصی دارید ۵۰ تا ۸۰ یورو پرداخت کنید.
من همیشه HostelWorld را برای رزرو خوابگاه های استفاده کردم، بنابراین اگر شما می خواهید می توانید در اطراف آن جا بگردید تا یک خوابگاه خوب پیدا کنید.
در زیر لیستی از آپارتمان های با بهترین امتیاز است که به بودجه شما لطمه ای نمی زند را میبینید:
۱) هتل گالو دوو
۲) کاخ زمرد
۳) هتل DanyHouse
۴) هتل شبانه روزی آکادمی
۵) هتل شبانه روزی تاسو
۶) هتل Archi Rossi
۷) پلاس فلورانس ایتالیا
۸) هتل شبانه روزی Archi Rossi
علاوه بر این، فلورانس دارای یک سرمایه مهم از ویژگی های ایر بی ان بی است و قیمت آنها مناسب است (برای گرفتن ۳۰ دلار تخفیف از اولین اقامت خود در اینجا کلیک کنید).

اقامت در فلوارنس

 

 

مسافرت در اطراف فلورانس ایتالیا

فلورانس ایتالیا دارای شبکه ای از اتوبوس ها و تراموا است که باعث می شود تمام موزه ها به راحتی به آن قابل دسترسی باشند. فراموش نکنید که بلیط خود را قبل از اینکه به تراموا برسید، تمدید کنید یا باید جریمه بپردازید. با این حال، فلورانس بسیار جمع و جور است بنابراین شما ممکن است خودتان را بیشتر در زمان راه رفتن بیابید.
هزینه بلیط فقط: ۱٫۲۰ یورو (۲ یورو اگر از راننده خریداری شود)
۴ بلیط سواری: ۴٫۷۰ یورو
اتوبوس (Vola in Bus) از فرودگاه به شهر: ۶ یورو از یک طرف،۱۰ یورو برای گردش در اطراف
تاکسی از فرودگاه به شهر: ۲۰ یورو ثابت (+ هزینه حمل بار، شب، و یا ایام تعطیلات)
در صورت تمایل به اجاره یک دوچرخه، میتوانید مکان های بیشتری را ببینید و جاذبه های گردشگری فلورانس ایتالیا را به روش دیگری کشف کنید. انتظار می رود برای اجاره دوچرخه هزینه ۱۲ تا ۲۰ دلار در روز بپردازید.

جاذبه های گردشگری فلورانس

 

راهنمایی های سفر عملی

به همین دلیل است که می خواهید حومه توسکا و دیدنی های فلورانس ایتالیا را کشف کنید.
بین مسیر کارت Firenze یک گردش ۷۲ ساعته است که به شما امکان دسترسی به حدود ۳۰ موزه (که بیشترآن ها شما می توانید در یک مسیر ببینید) و حمل و نقل عمومی را در اختیار شما قرار می دهد. این هزینه ۷۲ یورو به ازای هر نفر است. شما همچنین می توانید بلیط را به صورت (آنلاین و یا تلفنی) رزرو کنید و بسیاری از موزه های محبوب را ببینید، این به شدت توصیه می شود.
دوچرخه سواری در شهر این شهر دارای خدمات اجاره ارزان دوچرخه است، اگر می خواهید فلورانس را با دوچرخه بببینید، آن را بررسی کنید.
جیب بر ها. فقط به چیزهای که میخواهید توجه کنید
بهترین مکان های هنری محلی: به محله ی اولترارنو فلورانس (عبور از پل Ponte Vecchio یا Ponte Trinità bridge) که در دوره هنرمندان محلی است بود، از مکان های توریستی بازدید کنید و سوغات بخرید.
بهترین رستوران های محلی: برای غذای با کیفیت بالاتر به سانتا کروچه بروید.
در بقیه محله های فلورانس بگردید و از دیدنی های فلورانس ایتالیا نهایت لذت را ببرید. هیچ تور فلورانس بدون دیدن چند شهر دیگر در توسکانی کامل نیست. سفرهای روزانه محبوب پیزا، لوکا، سان گیمینیانو، آرتزو ، فیزوله، لوسینیانو، سینا و کیانتی است. ما در یک تور وسپا از فلورانس به توسکانی رفتیم ما آنرا به شدت توصیه می کنیم!
منابع بیشتر برای کمک به برنامه ریزی بازدید شما با بودجه کم
من هنوز هم از طرفداران کتابهای راهنمای مدرن هستم، زیرا به شما یک راه سریع و آسان برای تحقیق در مورد مقصد شما می دهد. اگر هیچ چیز دیگری نیست، به کتابخانه یا کتاب فروشی بروید و یک ساعت یا بیشتر برای یک کتاب راهنما صرف کنید ارزشش را دارد.
۱) Rick Steves فلورانس
۲) منطقه متروک فلورانس
۳) ویکیواژه: فلورانس
۴) مجله فلورانس (ضمیمه به زبان انگلیسی برای مهاجران منتشر شده است)
بسته بندی راهنما
آیا به بسته کمکی نیاز است؟ این مقالات مفید که ما برای راهنمایی و مشاوره برای توشه سفر نوشتیم، را بررسی کنید.
لیست بسته سفر به اروپا برای زنان – لیست بسته بندی معروف ما که مخصوص خانمها است.
لیست بسته سفر به اروپا برای مردان- لیست بسته بندی معروف ما که به طور خاص برای آقایان است.
بهترین سفر به اروپا با کوله پشتی – ما کوله پشتهای سفر، چمدانها و … را بررسی میکنیم.

 

نوشته شده در ۱۱ دی ۱۳۹۶ توسط نویسنده2 با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ