بهترین رستوران های سنگاپور کدامند؟

یکی از خوشمزه ترین قسمت های سفر می تواند چشیدن غذاهای شهر یا کشور مقصد باشد. در این مطلب می خواهیم رستوران های سنگاپور که غذاهای کشورهای دیگر را طبخ و به مشتریان خود عرضه می کنند، معرفی می کنیم. یکی از تجربه هایی که می توان در سفر به سنگاپور بدست آورد خوردن غذاهای خوش طعم آن است. که البته شاید خوردن غذاهای یک کشور برای همه افراد خوشایند و جالب نباشد. بهتر است بدانید که رستوران های مخصوص به کشورهای دیگر نیز وجود دارند تا این نیاز را برای شما برطرف کنند. با سیر و گشت همراه باشید تا این رستوران های سنگاپور را به شما معرفی کنیم.

رستوران های سنگاپور

رستوران باسیلیکو (basilico)

برای صرف هر سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام می توانید به رستوران باسیلیکا بروید. از منوی این رستوران هم می توانید غذاهای سنگاپوری و هم غذاهای ایتالیایی را انتخاب کنید. اگر به رستوران بوفه علاقمند باشید هم در این رستوران بوفه ای با غذاهای خوشمزه وجود دارد.

رستوران باسیلیکو

رستوران آندره

این رستوران فقط غذاهای فرانسوی دارد. همانطور که شاید حدس زده باشید آندره نام صاحب این رستوران است که خود او سرآشپز اصلی غذاهای این محل هم می باشد. این شخص از بچگی در کشور فرانسه به آشپزی مشغول بوده و دستپخت بسیار خوبی دارد. فضای گرم و صمیمی این رستوران باعث می شود که در آن احساس راحتی داشته باشید. دکوراسیون رستوران به آن فضایی رمانتیک گونه از پاریس داده است و در آن آقای آندره و همسرش به کمک همدیگر از مهمانان پذیرایی می کنند. رستوران فقط در روزهای چهارشنبه و جمعه ناهار دارد و در روزهای دیگر فقط شام سرو می کند ضمن اینکه در روزهای دوشنبه هم تعطیل است.

رستوران شیراز

همانطور که از اسمش مشخص است رستوران شیراز رستورانی ایرانی است! اگر در سنگاپور دلتان هوای ایران را کرده به این رستوران بروید تا با فضا و دکوراسیون ایرانی آن در این کشور، ایران را هم تجربه کنید. وقتی چشمتان به منوی این رستوران می افتد در آن فقط غذاها، پیش غذاها و دسرهای خوشمزه ایرانی را می بینید. این رستوران هر روز از صبح تا شب باز است و در آن هر سه وعده غذایی سرو می شود.

رستوران شیراز

رستوران اسپاگو (Spago)

اگر به دنبال رستورانی با چشم انداز زیبا هستید تا در حین غذا خوردن آسمان خراش های سنگاپور را هم ببینید این رستوران یکی بهترین رستوران های سنگاپور برای شماست چون در طبقه ۵۷ برج مارینا بی سندز قرار دارد و اگر بر روی صندلی های تراس آن بنشینید منظره ای خیره کننده در مقابل شما قرار می گیرد. در منوی این رستوران فقط غذاهای آمریکایی را پیدا می کنید.

رستوران اسپاگو

رستوران فرتینی لا تراتوریا (Fratini la Trattoria)

این رستوران از رستوران های ایتالیایی سنگاپور است که در منوی آن فقط غذاهای ایتالیایی موجود می باشد. کسانی که رژیم گیاه خواری را دنبال می کنند می توانند با خیال راحت به این رستوران بروند چون برای آن ها در این محل غذاهای مخصوص گیاهی سرو می شود. همچنین برای کسانی که غذاهای گوشتی و غذاهای دریایی را دوست دارند هم منوعی متنوع موجود می باشد. این رستوارن فقط برای ناهار و شام باز است و هر روز هفته فعالیت می کند.

نوشته شده در ۲۳ آذر ۱۳۹۶ توسط نویسنده2 با موضوع معرفی رستوران ها
تبلیغات چپ