بهترین هتل های استانبول

استانبول شهری زیبا و منحصر به فرد است و این خصوصیت باعث شده که گردشگران و مسافران زیادی این شهر را برای سفر انتخاب کنند. از آنجایی که مسافران قبل از هر چیز به فکر رزرو هتل هستند قصد داریم شما را با برخی از بهترین هتل های استانبول آشنا کنیم. با سیر و گشت همراه شوید با معرفی بهترین هتل های استانبول

بهترین هتل های استانبول

هتل نئورین

اولین چیزی که در برخورد با این هتل توجه شما را جلب می کند، ظاهر لوکس و مجلل آن است. کاملا بدیهی است که برای طراحی نمای ظاهری هتل مدت ها برنامه ریزی و طرح ریزی کرده اند. شک نکنید که زیبایی آن برایتان حیرت انگیز خواهد بود. رفتار پرسنل هتل بسیار مناسب بوده و آن ها موظفند برخوردی دوستانه و صمیمی با شما داشته باشند. همچنین در طراحی فضای داخلی هتل، آرامش و راحتی مهمانان در نظر گرفته شده است. لابی هتل با مبلمان راحتی مزین شده تا فضایی فوق العاده راحت برای شما ایجاد شود. این هتل امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد. از جمله: استخر، حمام ترکی، سونا، چشمه ی آب گرم و کتابخانه

آدرس: استانبول، سیرکجی، خیابان اورهانیه، شماره ۱۴

هتل نئورین

هتل لونی

هتل لونی، یک بوتیک هتل است و اگر قبل از این هتل بوتیک را تجربه کرده باشید، خواهید دید که با تمام آنچه قبل از این دیده اید تفاوت دارد. اتاق هایش در عین سادگی، لوکس و استثنائی هستند و چشم انداز زیبایی به سوی ساحل دارند. در این هتل شما می توانید از سیستم حمل و نقل فوق العاده ای که برای گردش در شهر استانبول در نظر گرفته شده است استفاده کنید. همچنین تمام امکانات رفاهی جهت داشتن اقامتی خوش در این هتل برای شما فراهم شده است. برای گردشی راحت در شهر از تجربه پرسنل استفاده کنید، آن ها تمام اطلاعات خود را در اختیار شما قرار می دهند. سر زدن به چشمه ی آب معدنی هتل را فراموش نکنید، حتما برای شما خاطره انگیز خواهد بود. هتل بوتیک لونی هتلی مجهز است که از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد. این هتل یکی از بهترین هتل های استانبول است.

آدرس: استانبول، خیابان آنکارا، پلاک ۱۲

هتل لونی

هتل امیرا

هتل امیرا دقیقا در مرکز شهر استانبول واقع شده است. این هتل به بازار استانبول بسیار نزدیک بوده و درست در نزدیکی این هتل، مسجد باشکوه ایاصوفیه، مسجد آبی، قصر امپراتوری توپکاپی و بازار بزرگ استانبول قرار دارند. هتل امیرا امکانات فوق العاده ای را در اختیار مهمانانش قرار می دهد.

آدرس: استانبول، خیابان مصطفی پاشا، محله ایاصوفیه کوچک

هتل امیرا

هتل سلطانیا

در این هتل پرسنل بیش از آنچه که تصورش را دارید با شما رفتاری محترمانه دارند. مسئولین این هتل به رسم زنده نگه داشتن یاد ملکه ها و سلاطین عثمانی که نماد تاریخ ترکیه هستند، هر اتاق را به نام یکی از این اشخاص نام گذاری کرده اند. همچنین مهمانان این هتل شانس این را دارند که یک حمام واقعی ترکی را تجربه کنند.

آدرس : استانبول، فاتح، سیرکجی، خیابان محمد مورات شماره ۴، خیابان ابوسود

هتل سلطانیا

هتل هریتیج ورلد استانبول

این هتل، هتلی مجلل و جدید است و یکی از بهترین هتل های استانبول محسوب می شود که در بخش قدیم استانبول واقع شده است. اتاق های آن دارای سبک های مختلف و اندازه های متنوعی هستند که طبق سلیقه و انتخاب میهمانان به آنها ارائه می شوند. همچنین امکانات و تسهیلاتی جهت راحتی شما فراهم شده است. صبحانه ی بوفه سلف سرویس است و انواع و اقسام غذاهای خوشمزه برای شما تدارک دیده شده که نیازهای غذایی هر رژیم غذایی را تأمین می کند. برخورد صمیمانه و گرم کارکنان، اقامت دلپذیری را در استانبول برای شما رقم خواهد زد. ضمنا از اینکه به میهمانان در ترتیب دادن سفرهای شهری و دادن توصیه های تفریحی کمک کنند نیز خوشحال می شوند.

آدرس: استانبول، سلطان احمد، خیابا ترزیهان ۱۷، محله بینبیردیک

هتل هریتیج ورلد استانبول

سوئیت هزاره

زیبایی و ظرافت طراحی مدرن سوئیت هزاره تحسین برانگیز است. این سوئیت فقط هفت اتاق دارد و شاید برایتان عجیب باشد که همین مجموعه ی منحصر به فرد و کوچک، نشان دهنده ی تاریخ و افتخارات ترکیه است. سوئیت هزاره خدمات و سرویس دهی بی نظیری دارد که موجب رضایت همه مهمانان شده است. اگر این سوئیت را برای اقامت انتخاب کرده اید مطمئن باشید در آن مثل خانه ی خودتان احساس راحتی می کنید. پرسنل و کارکنان مانند همه جای ترکیه رسم مهمان نوازی را به جا می آورند و به گرمی از شما استقبال می کنند. سوئیت هزاره دکوراسیون فوق العاده ای دارد و یقینا در طول اقامتتان از انتخابتان پشیمان نخواهید شد.

آدرس: استانبول، سلطان احمد، منطقه کارکورتاران

سوئیت هزاره

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۱ آذر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ