بهترین هتل های شهر دیره دبی

در ساختار این شهر پیشرفته ی دبی، جاده ای تعبیه شده که بازدیدکنندگان و افراد مقیم آن جا را از قسمت های قدیمی به بخش های جدید شهر می برد. امروزه دیره دبی که یکی از قدیمی ترین همسایگان دبی است و در کنار دریا واقع شده، به عنوان قلب و مرکز اصلی شهر شناخته می شود. در دیره شما فقط در عرض چند دقیقه می توانید به بازار طلا، بازار ماهی، دهکده های ماهیگیری، اماکن تاریخی مثل خانه قدیمی شیخ سعید المکتوم، موزه، قلعه های تاریخی و اماکن هنری و کافه های زیبا دسترسی داشته باشید. سبک معماری باقی مانده از دهه های ۸۰ و ۹۰ کاملا با بافت تمام شهر مطابقت دارد. در این شهر آسمان خراش ها و برج های امروزی نیز به ندرت دیده می شوند. چنانچه قصد دارید قسمت های قدیمی و جدید یک مکان را در کنار هم تماشا کنید، دیره یکی از بهترین گزینه ها است. در ادامه با سیر و گشت همراه باشید با معرفی بهترین هتل های شهر دیره دبی

هتل شراتون دیره دبی

هتل شراتون

یکی از لوکس ترین هتل های دیره دبی، هتل شراتون بوده و همانطور که شما دوست دارید نزدیک دریا واقع شده است. چشم انداز زیبای آن از همه چیز از جمله چشم انداز هتل های ساحلی قدیمی و کشتی های عربی مخصوص که به نظر می رسد از دورترین نقاط جهان می آیند را در لوکس ترین حالت شامل می شود. کارکنان هتل با محترمانه و دوستانه ترین طرز برخورد از شما استقبال کرده و همواره می توانید اتاق مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

هتل ایبیز

هتل ایبیز

مناسب ترین هتل برای اقامت کوتاه و مسافرانی که نمی خواهند هزینه های زیادی متقبل شوند هتل ایبیز می باشد. این هتل در عرض خیابانی واقع شده که در مرکز شهر دیره، نزدیک به مرکز خرید (مرکز خرید مورد علاقه اهالی و مقیمان آنجا) و ایستگاه مترو دبی قراردارد. همچنین اطراف این هتل را اماکن قدیمی شهر دیره دبی پوشانیده و برای یک بازدید فوری از هر دو قسمت شهر بسیار مناسب است.

هتل هنری XVA

هتل هنری XVA

این هتل همچون یک الماس پنهان است و با تمامی هتل های شهر تفاوت های بسیاری دارد. هتل هنری واقع در قلب منطقه ی تاریخی فهیدی بوده که در سال ۲۰۰۳ بازگشایی شده است. این هتل تنها ۱۴ اتاق برای مهمانان دارد که هر کدام به طور ویژه و با فضایی سنتی و مخصوص منطقه طراحی شده اند. همچنین گالری هنری تحسین شده و بین المللی XVA و چند رستوران برتر نیز در این هتل قرار دارند. مهمانان هتل می توانند در حین استراحت در اتاق های خصوصی، حیاط و کافه ها از بازدید بخش های تاریخی و سنتی این مکان نیز لذت ببرند.

هتل پارک هایات

هتل پارک هایات

نزدیک دریا، به دور از هیاهو و شلوغی خیابان ها، زمین های گلف هتل پارک هایات دیده می شوند. محیط آرام با معماری جزیره سفید و آبی، این هتل را تبدیل به یکی از بهترین مناطق دیدنی شهر دیره کرده است. چشم انداز هتل ساحلی و خط افق، منظره ای زیبا و لوکس را به مهمانان ارائه می دهد. این هتل با دارا بودن رستوران های عالی بهترین، آرام ترین و رمانتیک ترین مکانی است که حتما عاشق آن می شوید و دوست ندارید هرگز آن جا را ترک کنید.

هتل کنار دریا جمیره

هتل کنار دریا جمیره

نزدیک به استادیوم تنیس دبی، هتل تازه تاسیس و دریایی جمیره قرارگرفته است. مکانی ایده آل برای طرفداران ورزش که همواره مسابقات و جشن های قهرمانی در آن برگزار می شوند. مکانی که هتل در آن قرار گرفته بسیار مناسب است به طوری که شما می توانید در زمان کوتاهی از قسمت قدیمی شهر گرفته تا قسمت های جدید شهر را ببینید. اطراف هتل رستورانی قدیمی و ایرلندی قرار دارد که یکی از سنتی ترین رستوران های دبی است.

 

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۵ آذر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ