تصاویر خارق‌العاده از کشور ایسلند

ایسلند خانه‌ی طبیعت است، از مراتع روستایی و دشت ها گرفته تا حمام های داغ طبیعی که چشمان هرکسی را خیره می‌کند. خانه هایی که سبزه‌ها بر روی آنها رشد کرده و جزئی از طبیعت دست نخورده و زیبای این کشور شده‌اند. با ما همراه باشید تا شما را با طبعیت خیرکننده این جزیره و تصاویر خارق‌العاده از کشور ایسلند آشنا کنیم.

ایسلند

Godafoss یکی از زیباترین و چشم نوازترین آبشارهای ایسلند است. البته باید مراقب باشید تا این زیبایی شما را به کام مرگ نکشاند! امکان لیز خوردن در اطراف این آبشار بسیار زیاد است و افتادن در آن به احتمال زیاد شما را به کام مرگ می‌کشاند.

کشور ایسلند

روستای Borgarfjorour Eystri تنها ۱۲۰ ساکن دارد، اما همین روستا بعنوان پایتخت کشور ایسلند شناخته میشود که به آن Elvish capital نیز می‌گویند. از جاذبه های این روستا میتوان به تپه آلفابورگ یا قلعه‌ی جن ها اشاره کرد که مردم روستا می‌گویند ملکه‌ی جن ها همچنان آنجا زندگی می‌کند.

در میان این روستای کوچک یک کلبه‌ی زیبا و بامزه وجود دارد که توسط سبزه‌های تیره پوشیده شده است و بسیار یادآور خانه‌های هابیت ها است.

طبیعت ایسلند

آب‌های شیری که در واقع حمام‌های طبیعی محسوب می شوند میتوانند عضلات خسته و سفت شده را نرم کرده و آرامشی خاص به انسان ببخشند.

تصاویر طبیعت کشور ایسلند

طبیعت کشور ایسلند

ایسلند

ایسلند

ایسلند

ایسلند

ایسلندایسلند

نوشته شده در ۲۰ تیر ۱۳۹۵ توسط سیروگشت با موضوع جاذبه های توریستی
تبلیغات چپ