بهترین هتل‌ های کوالالامپور

اگر ترکیبی غنی از کشورهای چین، هند، مالایا، انگلیس و فرهنگ های بومی را کنار هم بگذاریم به یک مکان می رسیم، شهری به نام کوالالامپور. کوالالامپور تنوعی از زیبایی‌های معماری و غذاهای عالی است. ما بهترین هتل‌ های این شهر را برای شما انتخاب کرده‌ایم. با سیر و گشت همراه باشید با بهترین هتل‌ های کوالالامپور

بهترین هتل‌ های کوالالامپور

هتل سامادهی کوالالامپور

این هتل ویلا مجموعه‌ای از آپارتمان ها در اطراف یک مرداب است که یک گوشه ی آرام در قلب شهر را به خود اختصاص داده است. برخی از اتاق ها، آشپزخانه، باغچه و بالکن‌هایی دارند که تا محوطه ی حیاط گسترش پیدا کرده‌اند. نمای داخلی چوب های جنگلی شرق آسیا، پشت بام های کاه گلی سنتی، اسباب‌ اثاثیه‌ی قدیمی به‌ اضافه‌ی سرسبزی استوایی و نمای آبشار گونه‌ی آب از ویژگی‌های این ویلای زیبا به شمار می رود. این ویلا که به سبک یک هتل ساخته‌ شده، مخفیگاه آرامی‌ست که توسط آسمان‌ خراشها احاطه شده‌ است. یک تضاد هیپنوتیسم کننده برای آسایش اهالی پر‌مشغله ی پایتخت مالزی. این مکان یکی از بهترین هتل‌ های کوالالامپور می باشد.

هتل سامادهی کوالالامپور

هتل ایمپیانا کوالالامپور

این هتل در منطقه ی Bukit Bintang مالزی و درست در مرکز قسمتی که اطرافش را فروشگاه ها و رستوران های به صف کشیده شده احاطه کرده‌اند، قرار دارد. امکانات این هتل با یک استخر و یک کافه ی ۲۴ ساعته ای که درست مقابل مرکز انجمن و آکواریوم کوالالامپور است کامل می شود. همچنین این هتل فقط ۵ دقیقه تا مرکز خرید فاصله دارد و نزدیک خیابان جلان پی رملی است. تمام اتاق ها جادار هستند و خوب طراحی شده‌اند و نمای کف اتاق از چوب الوار است.

هتل ایمپیانا کوالالامپور

هتل سلطنتی کوالالامپور

این هتل سلطنتی، مملو از میراث ملی کشور مالزی است. این ساختمان، در اصل سال ۱۳۹۰ ساخته شده و سمبل سال های شکوه مالزی است که به جنگ جهانی دوم منتهی می شود. از این مکان برای برنامه های اجتماعی محسورکننده و مهمانی های حکومتی استفاده می‌شود و محلی برای اسکان مهمان های برجسته‌ی بین‌المللی است. هتل سلطنتی در قسمت تاریخی شهر و مقابل ایستگاه قدیم راه‌آهن بنا شده و به بسیاری از جاذبه‌های توریستی شهر نظیر موزه‌ی ملی، مسجد ملی، موزه‌ی هنرهای اسلامی، باغ‌های دریاچه و پارک پرنده و پروانه نزدیک است.

هتل سلطنتی کوالالامپور

هتل مایا کوالالامپور

این هتل، هتلی با طراحی شیک، نزدیک به مرکز شهر است که به عنوان آسایشگاهی شهری شناخته می شود. از چشمگیرترین قسمت‌های این هتل نمای تاثیرگذارش از بالا و استخر هیدروتراپی است. این هتل ۲۰۶ اتاق دارد که ۱۰۶ اتاق آن به صورت سوئیت هستند. بهتر است بدانید که تمام اتاق ها دارای خدمات شخصی آشپزخانه هستند.

هتل مایا کوالالامپور

هتل Mandarin Oriental

هتل ماندارین به طرز موفقیت آمیزی برای همه مناسب است. این هتل ۵ رستوران دارد. در این هتل غذاهای اقلیمی، غذاهای خوشمزه‌ی مختلفی مثل سوشی از شهر کانتن ارائه می‌شوند. این هتل زیبا درست کنار برج های دوقلو و معروف پتروناس قرار گرفته است. این هتل به مرکز خرید اصلی کوالالامپور متصل است و پارک مرکز شهر از آنجا نما دارد.

هتل Mandarin Oriental

هتل شانگریلا

شانگریلا هتلی است که برنده‌ی جایزه ای شده با عنوان یک هتل خیلی لوکس که خانواده‌ی سلطنتی بارها از آنجا دیدار کرده‌اند. دور تا دور این هتل باغچه‌ های باشکوهی قرار دارند. هر کدام از اتاق‌های بزرگ این هتل نمای بسیار خوبی از شهر دارند و همچنین دارای سوئیت‌هایی است که امکاناتی نظیر یک اتاق خواب بزرگ، حمام و دستشویی مطابق با میل مشتریان، اتاق پذیرایی مجزا و محیطی اختصاصی را به خود اختصاص می دهند. این هتل در منطقه‌ی Bukit Bintang واقع شده است.

هتل شانگریلا

هتل شیک Anggun

این هتل در منطقه‌ی  Bukit Bintang کوالالامپور قرار دارد و توسط کافه‌‌ها، رستوران‌ها و مرکز خریدی بسیار شلوغ احاطه شده است. هتل در ۲ مغازه‌ ای قرار دارد که مورد تغییر کاربری قرار گرفته اند و توسط مهاجری خارجی که جوانی چینی بنام چونگ خین سیونگ بود در اوایل سال ۱۹۰۰ ساخته شده اند. در اتاق‌های اینجا چهار تختخواب پوستری، کفپوش چوبی، پنکه سقفی‌های رمانتیک و دکوراسیون به سبک مایا دیده می‌شود. رستوران پشت‌ بامی محبوب آنگوان به غذاهای سنتی مالایی معروف است.

هتل شیک Anggun

تیم ترجمه سیر و گشت

منبع: theculturetrip.com

نوشته شده در ۸ آذر ۱۳۹۶ توسط سیروگشت با موضوع معرفی هتل ها
تبلیغات چپ