تور فرانسه

پنیرهای خوشمزه، برج ایفل، قلعه‌های باشکوه و سواحل زیبا – فرانسه جاذبه‌های فراوانی دارد و به همین دلیل به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل شده است. فرانسه بسیار زیباست و سواحل، دره‌ها، جنگل‌ها و طبیعت بی‌نظیری دارد. این کشور بهترین غذاها و نوشیدنی‌ها را در جهان داشته و همچنین تاریخچۀ آن بسیار غنی است. در ادامه شما را با تور فرانسه بیشتر آشنا خواهیم کرد.

تور فرانسه

سفر به فرانسه بسیار گران‌قیمت است و از پرهزینه‌ترین سفرهای اروپایی محسوب می‌شود. اما نگران نباشید؛ شما می‌توانید با استفاده از ترفندهای مختلف بسیار در هزینۀ سفر خود صرفه‌جویی کنید و تجربۀ خوبی در فرانسه داشته باشید.

ترفندهایی برای صرفه‌جویی در تور فرانسه

اگر مراقب نباشید، تور فرانسه می‌تواند جیب‌تان را خالی کند. این کشور مسلماً ارزان‌قیمت نیست. می‌توانید غذا و نوشیدنی را در بازارها میل کنید که قیمت کمی دارند، اما اقامت و حمل‌ونقل هزینۀ بالایی دارند و کار را برای یک سفر ارزان‌قیمت به فرانسه دشوار می‌کنند. برای تجربۀ تور فرانسه با کمترین هزینه، به نکات زیر توجه کنید.

پیک‌نیک کنید – غذا خوردن در رستوران‌ها، به‌ویژه در پاریس، بسیار پرهزینه است. رستوران‌ها می‌توانند بودجۀ یک روز شما را کاملاً از جیب‌تان خارج کنند. خوشبختانه، می‌توانید از این هزینه با پیک‌نیک کردن اجتناب کنید. به یک بازار محلی بروید؛ مقداری پنیر خوشمزه، نان، میوه و گوشت بخرید و پیک‌نیک کرده و از غذای خود لذت ببرید. می‌توانید با کمتر از 10 یورو یک غذای بسیار خوب میل کنید.

قطار سوار شوید – سفر با قطار در اروپا بسیار ارزان‌قیمت بوده و یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای رفت‌وآمد در فرانسه است. خط قطار TGV می‌تواند گران‌قیمت باشد، اما می‌توانید سوار قطار آهسته شده یا از کارت Eurail استفاده کنید.

از بازار خرید کنید – یک غذای فرانسوی خوشمزه می‌خواهید؟ کاری که افراد محلی انجام می‌دهند را دنبال کنید و به یک بازار سرباز بروید. با فروشندگان پنیر، ماهی، نان و سایر بازاری‌ها دیدار کنید و لوازم تهیۀ یک غذای فرانسوی خوشمزه را بخرید. این کار جایگزین بسیار خوبی برای غذا خوردن در رستوران است و هزینه‌هایتان را بسیار کاهش می‌دهد.

تور فرانسه

به کلوپ‌ها نروید – کلوپ‌های فرانسه گران‌قیمت هستند و تنها برای ورود 23 یورو دریافت می‌کنند. نوشیدنی‌هایشان نیز گران بوده و از 12 یورو به بالا است. اگر نمی‌خواهید در یک شب 90 یورو خرج کنید، بیخیالِ کلوپ‌ها شوید.

کاوچ‌سرفینگ (کاناپه‌گردی) – هیچ‌چیز ارزان‌تر از یک اقامت رایگان نیست. از طریق کاوچ‌سرفینگ می‌توانید به افراد محلی متصل شوید که اقامتگاهی رایگان را برای شما فراهم می‌کنند و همچنین می‌توانید از طریق این سرویس راهنماهای محلی را پیدا کنید که جاهای دیدنی و جذاب شهر را معرفی می‌کنند. افراد بسیاری در فرانسه این سرویس را ارائه می‌دهند. برای کاهش هزینۀ اقامت، حتماً به وب‌سایت کاوچ‌سرفینگ سر بزنید.

اگر زیر 26 سال سن دارید – فرانسه تخفیف‌های بسیار خوبی را به افرادی که زیر 26 سال سن دارند ارائه می‌دهد. برای بهره‌مند شدن از این خدمات، حتماً کارت ISIC تهیه کنید.

تورهای فرانسه در پکیج‌های مختلفی ارائه می‌شوند که محبوب‌ترین آن‌ها تور ارزان فرانسه، تور نوروزی فرانسه و تور لحظه آخری فرانسه هستند. برای یافتن مناسب‌ترین تور فرانسه، پکیج‌های ارائه شده در همین صفحه را مرور کنید.