تور اسپانیا

اسپانیا یکی از پربازدیدترین کشورها در سراسر جهان است. تور اسپانیا طرفداران بسیار زیادی دارد و جمعیت بالایی از گردشگران به‌طور سالانه از این کشور جذاب بازدید می‌کنند. چه از مناطق شمالی، یا شهرهای رنگارنگ یا سواحل جنوبی اسپانیا دیدن کنید، انتظار روبه‌رو شدن با موسیقی محلی بی‌نظیر و غذاهای خارق‌العاده را داشته باشید.

تور اسپانیا

اطلاعات کاربردی

واحد پول: یورو

جریان برق: 230V AC

زبان: استفاده از زبان انگلیسی در اسپانیا بسیار رایج است و تعداد زیادی از مردم انگلیسی را در شهرهای توریستی به‌خوبی صحبت می‌کنند (بارسلونا، مادرید، مالاگا، سویا). همچنین زبان انگلیسی در جنوب اسپانیا و در ریزورت‌های ساحلی بسیار رایج است. در نواحی دیگر که چندان توریستی نیستند، مانند روستاها، مردم کمتری انگلیسی صحبت می‌کنند و استفاده از گویش‌های محلی در میان آن‌ها رایج است.

امنیت: اسپانیا یکی از امن‌ترین کشورها در اروپا است و میزان جرم‌های جدی در آن در سطح بسیار پایینی قرار دارد. درنتیجه، اغلب مسافران معمولاً به مشکلی برنمی‌خورند. علیرغم این موضوع، صنعت گردشگری در اسپانیا، به‌خصوص در شهرهایی نظیر مادرید و بارسلونا، رونق بسیار بالایی دارد و از این رو امکان مواجه شدن با جیب‌برها و کلاه‌برداران در این شهرها وجود دارد. بنابراین، بسیار مهم است که همیشه با بیمۀ مسافرت به کشورهای دیگر سفر کنید.

تور اسپانیا

آژانس‌های مسافرتی و ارائه‌کنندۀ تورهای اروپایی، در زمینۀ تور اسپانیا ، اغلب بر روی شهرهای اصلی، به‌خصوص بارسلونا تمرکز دارند. همچنین بسیاری از آژانس‌ها تور اسپانیا را به‌صورت ترکیبی با سایر کشورهای اروپایی نظیر فرانسه ارائه می‌کنند. تورهای اسپانیا معمولاً در پکیج‌های 6 تا 7 شبه عرضه می‌گردند. برای یافتن انواع تور اسپانیا، ازجمله تور ارزان اسپانیا، تور نوروزی اسپانیا و تور لحظه آخری اسپانیا، پکیج‌های ارائه شده در همین صفحه را بررسی کنید.

تور اسپانیا

آب و هوای اسپانیا

اگرچه امکان سفر به اسپانیا در هر زمانی از سال وجود دارد، اما اغلب مسافران معمولاً در ماه‌های تابستان به این کشور سفر می‌کنند تا از آفتاب مدیترانه‌ای بهره ببرند. تنها مشکل سفر در این زمان این است که شهرها، به‌ویژه ساحل‌ها، بسیار شلوغ می‌شوند. بهترین زمان سفر به اسپانیا از ماه آوریل تا اکتبر است.

آب و هوای اسپانیا را می‌توان به سه بخش تقسیم کرد:

سرد/بارانی (نوامبر تا فوریه)

خنک/صاف (مارس تا می، سپتامبر و اکتبر)

گرم/خشک (ژوئن تا اوت)

سفر با کمترین بودجه

با توجه به تنوع بالای پکیج‌های تور اسپانیا ، تخمین زدن بودجۀ روزانه کمی دشوار است. با این حال، تجربۀ ما نشان می‌دهد که می‌توان با بودجۀ روزانۀ 60 تا 80 دلار، به اسپانیا سفر کرد که این به نوع اقامتگاه شما بستگی دارد، زیرا هتل بخش اعظم هزینۀ سفرتان را در برمی‌گیرد. غذا در اسپانیا نسبتاً ارزان است، به‌خصوص اگر در رستوران‌های محلی غذا میل کنید. حمل‌ونقل در اسپانیا بسیار ارزان بوده و همچنین بسیار کاربردی است.

تخمین هزینۀ سفر به اسپانیا از این قرار است:

اقامت

بودجۀ کم – خوابگاه: 20 تا 30 یورو / اقامتگاه خصوصی: 55 تا 65 یورو

بودجۀ متوسط – 65 تا 140 یورو

بودجۀ بالا – 150 یورو به بالا

غذا

تهیۀ غذا توسط خودتان: 10 تا 15 یورو

رستوران محلی: 20 تا 40 یورو

رستوران خوب: 150 یورو به بالا

حمل‌ونقل

مترو و اتوبوس شهر: 1 تا 3 یورو

اتوبوس شبانه: 18 یورو

قطارهای منطقه‌ای: 15 تا 45 یورو

قطارهای سریع‌السیر: 50 تا 140 یورو

تاکسی: 10 یورو به بالا